Deloglasnik - Monter - električar (m/ž) - Slovenija teren - Roltek d.o.o.
Pošlji prijatelju

Monter - električar (m/ž)

Slovenija teren

Rok za prijavo:

  • Roltek d.o.o.

Opis delovnega mesta

Iščemo pozitivnega, odgovornega in motiviranega: Monterja - električarja (m/ž), ki si želi s svojim tehničnim znanjem in zavzetostjo pripomoči, k nadaljnji rasti podjetja in samega sebe.

Vaše glavne delovne naloge:
- montaža rolet, zunanjih žaluzij, garažnih vrat in ostalih senčil na terenu, vključno z elektro priklopom
- opravljanje servisov
- vožnja monterskega vozila in urejanje montažne dokumentacije

Pogoji

Idealen kandidat:
- zaključena strokovna šola. Zaželena smer: elektronik / energetik /.. (vsaj IV. stopnja)
- samostojno znanje električnih priklopov
- ročne spretnosti z el.orodjem in iznajdljivost
- veselje do dela na terenu, komunikativnost, organiziranost, vztrajnost
- vozniški izpit B kategorije

Vaše prijave pričakujemo preko portala Deloglasnik.

IV. stopnja – srednje poklicno izobraževanje (3 letno), V. stopnja – zaključeno gimnazijsko, srednje poklicno – tehniško izobraževanje

Vozniško dovoljenje:

B

Kaj vam ponujamo

- začetno šolanje, celovito uvajanje in mentorstvo.
- delo s profesionalnimi delovnimi orodji in sredstvi.
- karierni in osebnostni razvoj ter mednarodna razsežnost.
- pozitiven kolektiv in dinamično delo.
- delo s kakovostno blagovno znamko.
- redno in stimulativno plačilo ter varno zaposlitev.
- možnost zaposlitve za nedoločen čas

Vrsta zaposlitve:

Določen čas, Nedoločen čas

Druge informacije