Deloglasnik - Kuhar (m/ž) - Kranj - Sovita d.o.o.
Pošlji prijatelju

Kuhar (m/ž)

Kranj

Rok za prijavo:

Vabljeni v Sovito.

Smo slovensko podjetje z mednarodnimi izkušnjami. Na slovenskem trgu smo prisotni že več kot 25 let, prej kot podjetje Sodexo, sedaj z novim imenom Sovita. Prehranske storitve izvajamo v podjetjih, šolah, zdravstvenih in drugih ustanovah, po vsej Sloveniji. Prav tako poskrbimo tudi za vse, ki si želijo svoj obrok zaužiti v domačem okolju, s sveže in lokalno izbranimi živili. Obroki, ki jih pripravljamo v Soviti, so zdravi in okusni. Stalno si prizadevamo za dvig kakovosti bivanja in ugodja naših odjemalcev, kar nas dela drugačne in privlačnejše.

Kuhar (m/ž)

Delovne naloge:

  • samostojno kuhanje
  • vodenje in poznavanje dokumentacije HACCP
  • organiziranje dela
  • delitev in razvoz malic
  • skrb za čistočo in higieno

Pričetek dela: Oktober 2020

Kaj pričakujemo?

  • ustrezna izobrazba: Kuhar ali gostinski/živilski tehnik
  • izkušnje na podobnih delovnih mestih, poznavanje normativov
  • vozniški izpit B kategorije
  • dinamično, skrbno, komunikativno osebo
  • veselje do timskega dela

Kaj ponujamo?

  • razvoj v naprednem in uspešnem podjetju
  • primerno in redno plačilo
  • veliko možnosti za izobraževanje in napredovanje
  • dostop do široke baze znanja
  • dvoizmensko delo

Vaše prijave z življenjepisom in dokazili sprejemamo na naslov Sovita d. o. o. Ljubljana, Kadrovska služba, Tehnološki park 22a, 1000 Ljubljana ali preko portala Deloglasnik do vključno 30.10.2020.

Zavezujemo se, da bomo vaše osebne podatke, pridobljene s to prijavo, uporabljali le za namen, zaradi katerega so zbrani, in z njimi ravnali zaupno.

Več o podjetju si oglejte na naši spletni strani