Deloglasnik - Dostavljalec - skladiščnik (m/ž) - Litija - HRM REŠITVE d.o.o.
Pošlji prijatelju

Dostavljalec - skladiščnik (m/ž)

Litija

Rok za prijavo:

  • HRM REŠITVE d.o.o.
  • Naslov: Kotnikova ulica 28, 1000 Ljubljana

Opis delovnega mesta

Za našega naročnika, ki se ukvarja z distribucijo iščemo novega sodelavca / sodelavko za delovno mesto.

Dostavljalec - skladiščnik (m/ž).

Na delovnem mestu boste opravljali naslednje naloge:
- dostava blaga s kombijem po Sloveniji, včasih tudi na Hrvaško
- pakiranje blaga
- sortiranje v skladišču
- delo z viličarjem
- nalaganje in razkladanje blaga v skladišču
- zlaganju in pakiranju artiklov

Pogoji

- srednješolska izobrazba – zaželena tehnične smeri
- zaželene delovne izkušnje s podobnega področja
- znanje angleškega jezika – prednost
- vozniški izpit B kategorije
- izpit za viličarja (izpit lahko opravite tudi pri delodajalcu),
- obvladovanje osnovnih računalniških programov (Outlook, Excel, Word,…)
- komunikativnost, natančnost, sposobnost timskega dela, samoiniciativnost in inovativnost

Če izpolnjujete pričakovanja, vašo vlogo z ustreznimi dokazili pričakujemo preko portala Deloglasnik.

V. stopnja – zaključeno gimnazijsko, srednje poklicno – tehniško izobraževanje

Jeziki:

Angleški (prednost)

Vozniško dovoljenje:

B

Spretnosti:

Word, Excel, Outlook

Kaj vam ponujamo

- delo v dinamičnem in prijaznem kolektivu
- zaposlitev za začetek le za polovični delovni čas (urnik po dogovoru), možnost podaljšanja dela za polni delovni čas
- možnost osebnega in strokovnega razvoja
- stimulativno nagrajevanje glede na delovno uspešnost

Vrsta zaposlitve:

Določen čas, Nedoločen čas

Druge informacije