Deloglasnik - Elektromonter (m/ž) - Kranj - Elektro Gorenjska, d.d.
Pošlji prijatelju

Elektromonter (m/ž)

Kranj

Rok za prijavo:

  • Elektro Gorenjska, d.d.

Smo uspešno, urejeno in družini prijazno podjetje, z dolgoletno tradicijo na področju distribucije električne energije. Iščemo priložnosti in nove poti. V našo sredino bomo zaposlili samostojnega in samoiniciativnega sodelavca, s katerim bomo tudi v prihodnje uresničevali ambiciozne načrte.

Opis delovnega mesta

- opravljanje elektromonterskih del
- urejanje evidenc
- izvajanje kontrole in spremljanje stanja naprav
- informiranje uporabnikov
- prevzemanje in izvajanje sprememb na merilnih mestih
- sodelovanje v postopkih reševanja reklamacij in opravljanje drugih del v okviru strokovne usposobljenosti

- zaključeno srednje poklicno izobraževanje elektrotehniške smeri
- opravljen vozniški izpit B kategorije
- usposobljenost za delo na višini
- opravljen izpit za delo s hidravlično dvižno košaro
- opravljen izpit za delo z motorno žago
- pripravljenost za delo pod napetostjo
- osnovna usposobljenost za delo z IT pisarniškimi orodji ter
- vestnost in natančnost
- lahko je tudi začetnik

Če izbrani kandidat še nima opravljenega izpita za motorno žago in/ali izpita za delo s hidravlično košaro, bo le-tega moral opraviti v roku 1 leta od sklenitve pogodbe o zaposlitvi za razpisano delovno mesto.

Poleg navedenega od vas pričakujemo pripravljenost za sodelovanje in prevzemanje odgovornosti, stremenje k odličnosti, strokovnosti in kakovosti, prijaznost ter odprtost do sodelavcev in strank, pozitiven odnos do sprememb ter sveže ideje in energijo.

Ponudbo z življenjepisom in dokazili o izpolnjevanju pogojev pošljite preko portala Deloglasnik ali na naslov:

Elektro Gorenjska, d. d., Ulica Mirka Vadnova 3a, 4000 Kranj s pripisom: »za razpis – ELEKTROMONTER«.

Prosimo, da k življenjepisu priložite zaposlitveni vprašalnik Elektra Gorenjska, d. d., ki ga najdete na spletnem naslovu:

Obravnavali bomo prijave, ki bodo prispele do vključno 27.09.2021.

Strokovna izobrazba:

IV. stopnja – srednje poklicno izobraževanje (3 letno)

Vozniško dovoljenje:

B

Kaj vam ponujamo

- urejeno delovno okolje
- možnost stalnega izpopolnjevanja in napredovanja
- zaposlitev za določen čas
- polni delovni čas

Vrsta zaposlitve:

Določen čas

Druge informacije