Deloglasnik - Vzdrževalec (m/ž) - Škofja Loka - Knauf Insulation d.o.o.
Pošlji prijatelju

Vzdrževalec (m/ž)

Škofja Loka

Rok za prijavo:

  • Knauf Insulation d.o.o.
  • Naslov: Trata 32, 4220 Škofja Loka

Knauf Insulation je eno izmed najbolj cenjenih in prodornih svetovnih podjetij na področju izolacijskih materialov. Podjetje je proizvajalec izolacij s široko paleto izolacijskih proizvodov, s katerimi zadovoljujemo vse večje potrebe po energetski učinkovitosti in akustičnih lastnostih v novih in obstoječih stanovanjskih hišah, gospodarskih zgradbah in industrijskih aplikacijah.

K sodelovanju vabimo novega sodelavca/sodelavko na delovnem mestu:

VZDRŽEVALEC (M/Ž)

Glavne delovne naloge:

  • Opravljanje vzdrževalnih del na napravah in obdelovalnih strojih
  • Skrb za preventivno vzdrževanje in nemoteno obratovanje določenega dela naprav ali skupine obdelovalnih strojev
  • Sodelovanje pri izdelavi predlogov za preventivno redno in remontno vzdrževanje
  • Organizacija in izvajanje dela v skupini
  • Sodelovanje s službami v podjetju in institucijami izven podjetja pri projektiranju energetskih naprav in sistemov
  • Predlaganje in nudenje pomoči pri izvedbi izboljšav na strojih.

Od kandidata pričakujemo:

  • Najmanj IV. stopnjo izobrazbe strojne smeri.
  • Vsaj 2 leti ustreznih delovnih izkušenj na primerljivih delovnih mestih
  • Samoiniciativnost in sposobnost dela v timu.
  • Znanje jezikov: slovenski jezik in zaželeno osnovno znanje angleškega jezika.
  • Razumevanje tehnične dokumentacije.
  • Željo po dodatnem učenju in napredovanju ter visoko motiviranost.
  • Izpit za varilca in izpit za viličarja sta prednost.
  • Zaželeno poznavanje metod vitke proizvodnje (TPM).
  • Poznavanje področja vodovodnih, plinskih, toplovodnih, pnevmatskih in hidravličnih inštalacij je prednost
  • Računalniško pismenost: osnovno poznavanje Microsoft Office programov ter 3D modelirnikov.

Pogodbo bomo sklenili za nedoločen čas s pol leta poskusne dobe.

Delovno mesto je v Škofji Loki. Delo poteka v eni izmeni z dežurstvi.

Novemu sodelavcu nudimo:

  • novemu sodelavcu nudimo izzivov polno delo v mednarodnem okolju, stimulativno plačilo za delo ter možnost nadaljnjega poklicnega in zasebnega razvoja

Vašo ponudbo pričakujemo preko portala Deloglasnik.

Več informacij vam bomo z veseljem posredovali na številki 030 706 107.