Deloglasnik - Monter sestavljivih talnih oblog (m/ž) - Škofja Loka - Oglas za stranko
Pošlji prijatelju

Monter sestavljivih talnih oblog (m/ž)

Škofja Loka

Rok za prijavo:

Delodajalec: Oglas za stranko

Uspešno in hitro rastoče podjetje išče izkušenega, poštenega in samostojnega delavca na področju zaključnih del v gradbeništvu.

Monter sestavljivih talnih oblog, vodja montaž
(1 oseba)

Iščemo sodelavca, ki je spreten monter, hkrati pa zna voditi ekipo in koordinirati zahtevnejše projekte polaganja.

Opis delovnega mesta:

  • polaganje sestavljivih talnih oblog, večinoma v zaprtih prostorih
  • delo poteka v glavnem na terenu, na območju Slovenije in tujine (pretežno sosednje države ter občasno druge evropske države, izjemoma lahko tudi dlje)
  • delo na projektih, ki so manjšega obsega in bolj enostavni, kot tudi bolj zahtevnega dela na večjih in kompleksnih projektih polaganja

Pričakujemo:

  • 5 do 10 let delovnih izkušenj na podobnih delih, vključno z izkušnjami vodenja ali koordinacije montaž z več delavci. Zadostuje poklicna izobrazba
  • izpit za osebno vozilo (B) in zaželen je izpit za kamion (C)
  • razumevanje slovenščine ter osnovno znanje angleščine
  • osnovna uporabniška znanja osnovnih računalniških programov (Windows, Outlook, internetni brskalniki) in osnovne veščine uporabe pametnega telefona
  • iščemo tudi potencial in motivacijo v kandidatih ter bodočega sodelavca ali sodelavko, ki bi bil dober in prilagodljiv član naše ekipe

Nudimo:

  • delo v uspešnem podjetju in urejenih delovnih pogojih
  • zaposlitev za določen čas 14 mesecev, s 4 mesečno poskusno dobo in polni delovni čas
  • ob dobrem sodelovanju in ugodnih tržnih razmerah, ponujamo tudi možnost kasnejše zaposlitve za nedoločen čas
  • morebitnemu sodelavcu iz tujine pomagamo urediti vse pogoje za spodobno bivanje v Sloveniji in drugod na terenu

Vse kandidate/ke vabimo, da nam pošljete pisne prijave preko portala Deloglasnik do 02.02.2022.
(pri čemer lahko prvi razgovori potekajo že prej).