Deloglasnik - Tapetnik (m/ž) - Novo mesto - HRM REŠITVE d.o.o.
Pošlji prijatelju

Tapetnik (m/ž)

Novo mesto

Rok za prijavo:

  • HRM REŠITVE d.o.o.
  • Naslov: Kotnikova ulica 28, 1000 Ljubljana
  • Telefon: +386 40 532 322

Opis delovnega mesta

Za našega naročnika, priznanega na trgu, iščemo novega sodelavca za pozicijo:

Tapetnik (m/ž).

Na delovnem mestu boste opravljali naslednje naloge:
- upravljanje stroja za razrez materialov (cater)
- prilagajanje in vgrajevanje prevlek in oblazinjenja za sedeže in drugo opremo na vozilih, izdelovanje žimnic
- prilagajanje in vgrajevanje mehkih oblog in notranje dekoracije iz tekstila, usnja in podobnih predmetov
- izvajanje delovnih operacij v proizvodnem procesu; lepljenje, sponkanje, šivanje, tapeciranje, razrez pene, gačenje

- najmanj III. stopnja izobrazbe, izučen ali priučen – tekstilna smer
- priporočljive in zaželene delovne izkušnje
- ročne spretnosti, potrebna fizična moč
- delo je pretežno stoječe
- natančnost, vestnost, odgovornost

Zaposlitev je možna samo za kandidate, ki so slovenski državljani, državljani EU ali tujci, z osebnim delovnim dovoljenjem ali stalnim bivalnim dovoljenjem v Sloveniji.

Če izpolnjujete pričakovanja, vašo vlogo z ustreznimi dokazili in kontakti (obvezno GSM) pričakujemo preko portala Deloglasnik.

Več informacij na telefonski številki +386 40 532 322.

Strokovna izobrazba:

III. stopnja – nižje poklicno izobraževanje (2 letno), IV. stopnja – srednje poklicno izobraževanje (3 letno)

- zaposlitev za določen čas z možnostjo zaposlitve za nedoločen čas
- 3 mesečno poskusno delo
- enoizmensko delo (dopoldan), občasno delo ob sobotah
- plačilo skladno vašemu strokovnemu znanju in izkušnjam na področju dela

Vrsta zaposlitve:

Določen čas

Hitra prijava

PRIMERJAJTE SVOJO PLAČO

Povprečna plača v kategoriji
Tekstilna industrija, Šiviljstvo je okvirno bruto: EUR.