Deloglasnik - Skladiščnik (m/ž) - Brnik - Kuehne+Nagel d.o.o.
Pošlji prijatelju

Skladiščnik (m/ž)

Brnik

Rok za prijavo:

V novo zgrajenem logističnem centru na Brniku zaposlimo več posameznikov na delovno mesto: Skladiščnik (m/ž)

Kraj dela: Brnik

Vaše naloge in odgovornosti:

  • raztovarjanje in natovarjanje tovornjakov in kontejnerjev
  • manipulacija z blagom
  • prevzemanje, pripravljanje, izdajanje in razporejanje blaga
  • sprejem in razvrščanje manjših in večjih kosov blaga
  • skrbno ravnanje z blagom
  • izpolnjevanje skladiščne dokumentacije
  • skrb za red in čistočo v skladišču
  • izvajanje in upoštevanje vseh navodil in zahtev za zagotavljanje varnega dela, varovanja okolja in premoženja
  • upravljanje z viličarjem

Pričakujemo:

  • od enega do treh let delovnih izkušenj v skladišču
  • sposobnost skupinskega dela
  • fleksibilnost, discipliniranost in natančnost
  • samostojnost in visoka odgovornost do dela
  • odlične ročne in motorične spretnosti

Nudimo:

Ponujamo vam delo v uspešnem podjetju, in v urejenem delovnem okolju skupaj z ekipo odličnih in dinamičnih posameznikov. Delo poteka v dveh izmenah. Zaposlitev bomo sklenili za nedoločen čas s 6 mesečnim poskusnim delom.

Vašo prijavo z življenjepisom prijazno pričakujemo preko portala Deloglasnik do 20.12.2019.