Deloglasnik - Skladiščnik - viličarist (m/ž) - Ljubljana - ATAMA AGENCIJA ZA ZAPOSLOVANJE, D.O.O., LJUBLJANA
Pošlji prijatelju

Skladiščnik - viličarist (m/ž)

Ljubljana

Rok za prijavo:

  • ATAMA AGENCIJA ZA ZAPOSLOVANJE, D.O.O., LJUBLJANA
  • Naslov: SLOVENSKA CESTA 55 C, Ljubljana

Atama je prva slovenska agencija za zaposlovanje. Naši največji odliki sta strokovnost in pristen človeški stik. Ker verjamemo, da je komunikacija ključ do dobrih odnosov, se lahko pohvalimo z več kot 20-letno tradicijo delovanja brez delovno-pravnega spora. Tu smo, da vam prisluhnemo ter vam svetujemo.

Opis delovnega mesta

Za podjetje Danfoss Trata v Ljubljani iščemo kandidate za delo v skladišču.

Naloge in odgovornosti:
Upravljanje viličarja znotraj skladišča in proizvodnje,
odprema, sprejem blaga,
poznavanje transportne dokumentacije,
eno ali dvo izmensko delo v Ljubljani.

Pogoji

- zaključeno srednješolsko izobrazbo
- osnovna znanja programov MS Office paketa, SAP zaželeno
- vozniški izpit B-kategorije in izpit za voznika viličarja
- 1 leto izkušenj pri komisioniranju blaga in delu z računalnikom
- poznavanje transportne dokumentacije
- tekoče znanje slovenskega jezika

Pričakujemo prijave kandidatov, ki so pri svojem delu:
- samoiniciativni in imajo pozitiven odnos do dela
- natančni, zanesljivi in vztrajni, imajo občutek za red in čistočo
- dosledni in pošteni
- timsko orientirani

K prijavi vabimo kandidate, ki imajo zaključeno srednješolsko izobrazbo, izpit za viličarja ter izpit za avto.

Vaše prijave pričakujemo preko portala Deloglasnik do 31.03.2020.

Za več informacij smo vam na voljo na telefonski številki 01 23 00 863 ali 031 333 029 (Teja).

IV. stopnja – srednje poklicno izobraževanje (3 letno), V. stopnja – zaključeno gimnazijsko, srednje poklicno – tehniško izobraževanje

Delovne izkušnje (v letih):

1

Jeziki:

Slovenski (napredno)

Vozniško dovoljenje:

B

Spretnosti:

Word, Excel, Power Point, Outlook

Kaj vam ponujamo

- možnost dolgoročnega sodelovanja
- polni delovni čas

Vrsta zaposlitve:

Določen čas

Druge informacije