Deloglasnik - Kuharski pomočnik (m/ž) - Črna na Koroškem - Sovita d.o.o.
Pošlji prijatelju

Kuharski pomočnik (m/ž)

Črna na Koroškem

Rok za prijavo:

Vabljeni v Sovito.

Smo slovensko podjetje z mednarodnimi izkušnjami. Na slovenskem trgu smo prisotni že 25. leto, s prehranskimi obrati širom Slovenije. Prehranske storitve izvajamo v podjetjih, šolah, zdravstvenih in drugih ustanovah. Prav tako poskrbimo tudi za vse, ki si zaželijo svoj obrok zaužiti v domačem okolju. Z zdravimi in okusnimi obroki, ki jih pripravljamo v Soviti, izboljšujemo kakovost življenja naših gostov. Stalno si prizadevamo za dvig kakovosti bivanja in ugodja naših odjemalcev, kar nas v Soviti dela drugačne in privlačnejše.

Delovne naloge:

  • sodelovanje pri pripravi obrokov
  • čiščenje delovne površine in delovnih sredstev
  • delitev hrane
  • oskrbovanje delilne linije

Kaj pričakujemo?

  • izkušnje na podobnih delovnih mestih
  • obvezen vozniški izpit B kat.
  • dinamično osebo
  • veselje do dela in timskega dela

Kaj ponujamo?

  • delo za polni delovni čas
  • razvoj v naprednem in uspešnem podjetju
  • primerno in redno plačilo

Prijavite se preko portala Deloglasnik do vključno 07.08.2020.

Zavezujemo se, da bomo vaše osebne podatke, pridobljene s to prijavo, uporabljali le za namen, zaradi katerega so zbrani, in z njimi ravnali zaupno.