Deloglasnik - Specialist za varjenje (m/ž) - Koper - Ak Automotive d.o.o.
Pošlji prijatelju

Specialist za varjenje (m/ž)

Koper

Rok za prijavo:

  • Ak Automotive d.o.o.
  • Naslov: Cesta Marežganskega upora 2, 6000 Koper

Obiščite nas na spletni strani.

Kraj dela: Koper

Opis delovnega mesta

  • Priprava dela
  • Pregled delovnega okolja za varno delo
  • Pripravljanje varilne opreme
  • Upravljanje z varilnimi aparati
  • Izvajanje kontrole kakovosti procesov in izdelkov
  • Ročno varjenje jekla in aluminija (TIG, MIG-MAG)
  • Vodenje evidenc
  • Izobraževanje in usposabljanje sodelavcev
  • Opravljanje internega transporta (ročni paletnik)
  • Skrb za ročno orodje
  • Ukrepanje v primeru ugotovljenih odstopanj
  • Urejanje delovnega okolja
  • Opravljanje drugih del v okviru strokovne usposobljenosti
  • Popis materiala za posredovanje nabavni službi, vodenje dnevnika, obračunskih listov, koordinacija na objektu

Pričakujemo:

  • Znanje varjenja po TIG postopku
  • Zaključeno IV. ali V. stopnjo strojne smeri ali zaključena poklicna izobrazba z izkušnjami na podobnem delovnem mestu
  • Odlične ročne spretnosti
  • Natančnost in zanesljivost ter odgovornost pri delu
  • Ročne spretnosti, iznajdljivost in izvajalske sposobnosti
  • Vsaj 2 leti delovnih izkušenj na primerljivih delovnih mestih
  • Zanesljivost in odgovornost
  • Sposobnost timskega in samostojnega dela
  • Zmožnost vodenja projekta
  • Odlično znanje slovenskega jezika

Ponudba dela:

  • Delo v urejenem delovnem okolju
  • Zaposlitev za določen čas
  • Enoizmensko delo
  • Stimulativno in redno plačilo
  • Zagotovljeno parkirno mesto

Pošljite življenjepis v angleščini, slovenščini ali nemščini, preko portala Deloglasnik.