Deloglasnik - Vodja logistike in skladišča (m/ž) - Škofja Loka - Oglas za stranko
Pošlji prijatelju

Vodja logistike in skladišča (m/ž)

Škofja Loka

Rok za prijavo:

Delodajalec: Oglas za stranko

Uspešno in hitro rastoče podjetje išče izkušeno, odgovorno, pošteno in samostojno osebo za delo v logistiki.

Iščemo sodelavca za delo v logistiki, ki vključuje organizacijo prevozov in vodenje skladišča.

Opis delovnega mesta:

  • organizacija prevozov in vodenje procesov v skladišču 
  • vodenje ekip
  • delo skladiščnika in šoferja
  • delo poteka pretežno na lokaciji podjetja, v skladišču in pisarni, delno pa lahko delo poteka tudi na terenu

Pričakujemo:

  • samo-iniciativnost in natančni ter sposobnost vodenja ekipe več sodelavcev
  • pripravljenost opravljati dela skladiščnika in šoferja (zlasti v primeru nadomeščanja odsotnih sodelavcev)
  • 5 do 10 let delovnih izkušenj na podobnih delih, vključno z izkušnjami vodenja ekipe sodelavcev in vodenja procesov v skladišču, koordinacije prevozov
  • zaželena je srednje-šolska izobrazba 
  • potreben je izpit za osebno vozilo (B), za kamion (C) in za viličarja
  • zaželen je tudi izpit za priklopnika (CE)
  • tekoče znanje slovenskega, hrvaškega in angleškega jezika
  • pričakujemo solidna uporabniška znanja osnovnih računalniških programov (Windows, Outlook, internetni brskalniki) in solidne veščine uporabe pametnega telefona
  • iščemo tudi potencial in motivacijo v kandidatih ter bodočega sodelavca ali sodelavko, ki bi bil dober in prilagodljiv član naše ekipe

Nudimo:

  • delo v uspešnem podjetju in urejenih delovnih pogojih s pozitivnimi medčloveškimi odnosi ter solidnim plačilom
  • zaposlitev za določen čas 14 mesecev, s 4 mesečno poskusno dobo in polni delovni čas
  • ob dobrem sodelovanju in ugodnih tržnih razmerah, ponujamo tudi možnost kasnejše zaposlitve za nedoločen čas

Vse kandidate/ke vabimo, da nam pošljete pisne prijave preko portala Deloglasnik do 2. februarja 2021 (pri čemer lahko prvi razgovori potekajo že prej).​