Deloglasnik - Regionalni vodja logistike (m/ž) - Gornja Radgona - Manpower d.o.o.
Pošlji prijatelju

Regionalni vodja logistike (m/ž)

Gornja Radgona

Rok za prijavo:

  • Manpower d.o.o.
  • Naslov: Vodovodna cesta 101, 1000 Ljubljana

K sodelovanju vabimo:

Opis delovnega mesta:

  • vodenje in upravljanje področja logistike v sodelovanju z notranjimi deležniki, dobavitelji in kupci
  • priprava planov in strategij na področju logistike
  • spremljanje aktivnosti oskrbovalne verige in zagotavljanje optimizacije dela v logistiki
  • optimizacija logističnih procesov ter stroškov
  • vodenje, planiranje, organiziranje in koordiniranje dela v logistiki
  • zagotavljanje uspešnih rešitev ob pojavu logističnih težav z namenom ohranjanja visoke ravni kakovosti izvedenih storitev
  • spremljanje zakonodaje in drugih predpisov s področja dela
  • vodenje evidenc, izdelava analiz in priprava poročil s področja logistike
  • vodenje, motiviranje in zagotavljanje usposobljenosti sodelavcev ter skrb za vzpostavitev in negovanje pozitivnega delovnega okolja

Nudimo:

  • delo v mednarodni, visoko motivirani ekipi
  • odlične delovne pogoje
  • možnost hibridnega načina dela
  • nadpovprečno plačilo ter privlačen paket dodatnih ugodnosti

Pričakujemo:

  • visokošolsko izobrazbo
  • najmanj 3 leta delovnih izkušenj na primerljivem delovnem mestu
  • odlično znanje angleškega jezika
  • odlično obvladovanje Microsoft paketa
  • znanje programa SAP je prednost
  • sposobnost vodenja ekipe
  • odlične komunikacijske in pogajalske sposobnosti
  • analitičen način razmišljanja
  • iniciativnost, proaktivnost

V kolikor ustrezate razpisanim pogojem, lahko prijave z življenjepisom pošljete preko portala Deloglasnik, najkasneje do 15.12.2022.

Več informacij na www.manpower.si

Hitra prijava
Pošlji prijatelju Tiskanje

PRIMERJAJTE SVOJO PLAČO

Povprečna plača v kategoriji
Skladiščenje in logistika zneski 1,395.04 EUR.

Želite izvedeti, kakšna je plača za željeno delovno mesto glede na vaše kvalifikacije?

Da, zanima me