Deloglasnik - Asistent v prodaji in marketingu (m/ž) - Celje - Manpower d.o.o.
Pošlji prijatelju

Asistent v prodaji in marketingu (m/ž)

Celje

Rok za prijavo:

  • Manpower d.o.o.
  • Naslov: Vodovodna cesta 101, 1000 Ljubljana

K sodelovanju vabimo:

Opis delovnega mesta:

  • Skrb za spletno stran podjetja (urejanje, dodajanje novih artiklov, komunikacija z dobavitelji za marketinški material ipd.)
  • Komunikacija z oglaševalskimi agencijami za promocijo artiklov, priprava materiala in izvedba marketinške akcije
  • Priprava ponudb, potrditev naročil, izdaja dobavnic in računov ter vnos blaga na zalogo v programu (trenutno Minimax)
  • Klicanje strank (po poslanih ponudbah, občasno glede potencialnih novih naročil)
  • Občasno tudi pomoč v logistični operativi
  • Skrb za pravilnost in pravočasnost opravljanja navedenih del

Pričakujemo:

  • Vsaj V. stopnja izobrazbe
  • Izpit B kategorije
  • Poznavanje angleškega jezika, razumevanje nemškega je prednost
  • Poznavanje osnovnih računalniških programov
  • Napredna uporaba orodij za postavljanje in urejanje spletnih strani
  • Izkušnje z urejanjem spletnih strani, oglaševanjem in prodajo izdelkov
  • Natančen, dosleden in odgovoren odnos do dela
  • Komunikativnost in želja po učenju

Nudimo:

  • Delo v mednarodnem podjetju
  • Zaposlitev za nedoločen čas
  • Bonusi, kot je 13. plača
  • Priložnost za strokovno rast in izpopolnjevanje
  • Možnost napredovanja

Prijavite se preko povezave za prijavo, najkasneje do 22.12.2022.

Za dodatne informacije lahko pokličete na 040 487 553.

Več informacij na www.manpower.si

Prijavite se na oglas
Pošlji prijatelju Tiskanje

PRIMERJAJTE SVOJO PLAČO

Povprečna plača v kategoriji
Prodaja (Trgovina) zneski 1,524.44 EUR.

Želite izvedeti, kakšna je plača za željeno delovno mesto glede na vaše kvalifikacije?

Da, zanima me