Deloglasnik.si - Svetovalec pri prodaji na oddelku ploščic (m/ž) - Ljubljana - Bauhaus, trgovsko podjetje d. o. o.
Pošlji prijatelju

Svetovalec pri prodaji na oddelku ploščic (m/ž)

Ljubljana

Rok za prijavo:

  • Bauhaus, trgovsko podjetje d. o. o.

Opis delovnega mesta

V naš tim vabimo novega sodelavca za delovno mesto:
Svetovalec pri prodaji na oddelku ploščic (m/ž) v poslovalnici v Ljubljana Rudnik.

Naloge in odgovornosti:
- pomoč - svetovanje strankam
- zlaganje blaga
- delo z viličarjem

- poznavanje vseh vrst ploščic, lepil, fugirnih, silikonskih in tesnilnih mas
- zaželen izpit za viličarja

Vaše prijave pričakujemo preko linka za prijavo.

- zaposlitev za določen čas 6 mesecev z možnostjo podaljšanja

Vrsta zaposlitve:

Določen čas

Druge informacije

Kategorije:

Prodaja (Trgovina)

Kraj dela:

Osrednjeslovenska