Deloglasnik - Samostojni komercialist III za prodajo stavbnega pohištva (m/ž) - Novo mesto - Slovenijales trgovina d.o.o.

Samostojni komercialist III za prodajo stavbnega pohištva (m/ž)

Novo mesto

Rok za prijavo:

  • Slovenijales trgovina d.o.o.

Slovenijales trgovina d.o.o. je specializirano trgovsko podjetje z dologletno tradicijo, ki se ukvarja z nabavo in prodajo trgovskega blaga na domačih in tujih trgih. Sestavni del naše dejavnosti je veriga trgovin z mizarskimi delavnicami, v katerih nudimo storitve, kot so izdelava pohištvenih kosov po meri, razrez in robljenje lesenih plošč za posamezne kupce in tudi za proizvodna podjetja manjšega obsega. Ponosni smo na širok prodajni program strešnih kritin, stavbnega pohištva, talnih in stenskih oblog, zunanjih masivnih podov ter pohištvenega okovja za mizarje.

Opis delovnega mesta

K sodelovanju vabimo novega visoko motiviranega in strokovnega sodelavca za delo na delovnem mestu:
Samostojni komercialist III za prodajo stavbnega pohištva v Novem mestu (m/ž).

Naloge in odgovornosti
- prodaja stavbnega pohištva

- IV., V., VI/1. oz. VI/2., VII. stopnja ekonomske ali druge ustrezne smeri
- najmanj 2 leti ustreznih delovnih izkušenj pri prodaji stavbnega pohištva (okna, vrata, senčila)
- uporaba PC-ja, in programskih orodij
- vozniški izpit B kategorije
- znanje tujega jezika
- komunikativnost, prodornost, vljudnost, samoiniciativnost

Želene kompetence:
- sposobnost uporabe strokovnega in funkcionalnega znanja ter izkušenj
- sposobnost odprtega in učinkovitega komuniciranja
- sposobnost pogajanja, komercialna sposobnost
- sposobnost hitrega prilagajanja in prepoznavanja priložnosti ter hitrega odzivanja
- zavzetost za doseganje rezultatov

Od novega sodelavca pričakujemo, da mu bo zadovoljstvo kupcev z novimi okni in vrati vsakodnevni izziv. Pričakujemo poznavanje materije in branže, veselje do dela z ljudmi, izgrajeno osebnost in obvladovanje poslovnega bontona. Iščemo osebo, ki bo z veseljem in trdno voljo poskrbela za svoje kupce in se z njimi veselila uporabe novih izdelkov.

Ponudbo in življenjepis z dokazili o izpolnjevanju pogojev pošljite do vključno 06.09.2019, na klasičen naslov ali preko linka za prijavo.

Več informacij dobite na telefonu 04 5113 236.

Slovenijales trgovina d.o.o.
Plemljeva ulica 8
1210 Ljubljana - Šentvid
Irena Košnjek

IV. stopnja – srednje poklicno izobraževanje (3 letno), V. stopnja – zaključeno gimnazijsko, srednje poklicno – tehniško izobraževanje, VI/1. višješolski strokovni program, VI/2. visokošolski strokovni programi /1. bolonjska stopnja, VII. univerzitetni programi / 2. bolonjska stopnja

Delovne izkušnje (v letih):

2

Vozniško dovoljenje:

B

- delovno razmerje bomo sklenili za določen čas šestih mesecev, s polnim delovnim časom in možnostjo podaljšanja pogodbe

Vrsta zaposlitve:

Določen čas

Druge informacije

Kategorije:

Prodaja (Trgovina)