Deloglasnik - Voznik - prodajalec (m/ž) - Pragersko - Hlebček d.o.o.
Pošlji prijatelju

Voznik - prodajalec (m/ž)

Pragersko

Rok za prijavo:

  • Hlebček d.o.o.

Opis delovnega mesta

Za okrepitev naše ekipe iščemo sodelavca/ko, ki si želi resnega sodelovanja.

Naloge in odgovornosti:
- sprejem izdelkov v skladišču
- kontrola prejetih izdelkov po dobavnici
- prodaja izdelkov na vnaprej določenem terenu
- predaja embalaže v skladišče
- skrb za brezhibno delovanje vozila
- sprotno vzdrževanja vozila
- upoštevanje vseh predpisov in določil standardov ter cestno-prometnih predpisov
- za svoje delo odgovarja vodji mobipekov in njegovemu namestniku
- izvajanje del podobnih vsebin in težavnosti po navodilih nadrejenega

- izrecne delovne izkušnje niso pogoj, pričakujemo pa prodajne veščine in komunikacijske sposobnosti

Pričakujemo pisne prijave s kratko in jedrnato vsebino, posebne priloge niso zahtevane, prijave do vključno 17.04.2020, preko portala Deloglasnik.

II. stopnja – dokončana osnovna šola, III. stopnja – nižje poklicno izobraževanje (2 letno), IV. stopnja – srednje poklicno izobraževanje (3 letno)

Delovne izkušnje (v letih):

0-1

- zaposlitev za določen čas z možnostjo sklenitve delovnega razmerja za nedoločen čas
- 900 - 1200 € bruto
- torej osnovna plača s povrnjenimi stroški plus stimulacija na podlagi uspešnosti prodaje
- ker gre za prodajo raznovrstnih pekovskih in drugih izdelkov, je višina plačila odvisna tudi od lastnih ambicij posameznika, kar pomeni, da je zaslužek zelo variabilen
- polni delovni čas

Vrsta zaposlitve:

Določen čas

Plača:

Od 900 do 1200 EUR

Druge informacije