Deloglasnik - Blagovni manipulant na oddelku tekstila (m/ž) - Ljubljana - Rudnidis d.o.o.
Pošlji prijatelju

Blagovni manipulant na oddelku tekstila (m/ž)

Ljubljana

Rok za prijavo:

  • Rudnidis d.o.o.

Opis delovnega mesta

Mednarodna trgovska veriga E.Leclerc v Ljubljani vabi nove sodelavce, da se nam pridružijo v naši družbi.

Kot oseba z veseljem do dela s tekstilnim blagom:
- skrbite za pripravo blaga za prodajo
- skrbite za dobro založenost in urejenost prodajnega prostora
- opravljate osnovana šiviljska popravila ter
- svetujete strankam pri nakupu

Pogoji

Od kandidatov pričakujemo:
- veselje do dela s tekstilnim blagom
- natančnost pri prevzemanju in pripravljanju blaga
- naravnanost k timskemu delu
- ustrežljivost in veselje do dela s strankami
- odlično znanje slovenskega jezika

Priložnost bomo dali:
- izkušeni
- odgovorni
- urejeni ter
- pozitivni osebi

Potrebno je imeti smisel za organizacijo in urejenost prostora, saj pri svojem delu skrbite tudi za splošno urejenost in založenost vašega oddelka.

Iščete delo na dolgi rok? Si želite delati s tekstilom in biti v stiku s strankami? Imate željo priučiti se osnov tehnik šivanja?

Vabimo vas, da pošljete svoj življenjepis in z veseljem vas povabimo na razgovor.

Delovne izkušnje (v letih):

1-3

Jeziki:

Slovenski (odlično)

Kaj vam ponujamo

- delo v izkušenem kolektivu s takojšnjim pričetkom dela
- delo za polni delovni čas (40h)
- zaposlitev za določen čas z možnostjo podaljšanja za nedoločen čas
- stanoviten dvoizmenski urnik in proste dneve za praznike
- redno plačilo z možnostjo pridobitve dodatne stimulativne nagrade
- socialno varnost
- možnost razvoja osebnih kompetenc
- lahek in hiter dostop z osebnim vozilom ter brezplačen parkirni prostor

Vrsta zaposlitve:

Določen čas

Druge informacije

Kategorije:

Prodaja (Trgovina)

Kraj dela:

Osrednjeslovenska