Deloglasnik - Referent za podporo spletnim kupcem (m/ž) - Ljubljana - Geaprodukt d.o.o.
Pošlji prijatelju

Referent za podporo spletnim kupcem (m/ž)

Ljubljana

Rok za prijavo:

  • Geaprodukt d.o.o.

Podjetje Geaprodukt d.o.o. je zgodba o uspehu. V tridesetih letih delovanja smo se razvili v veletrgovca z visoko razvitimi storitvami v logistiki. Svoje poslovanje konstantno širimo in izboljšujemo. Na trg uvajamo nove izdelke in storitve. V ta namen usposabljamo svoje zaposlene in nenehno vabimo mlade strokovnjake različnih področij k sodelovanju. Za pridobivanje izkušenj in prenos znanja imamo usposobljene mentorje, ki vas spremljajo na vaši karierni poti, vam svetujejo in vas podpirajo. Vabimo vas v naš kolektiv, kjer bomo skupaj širili lokalno, nacionalno in mednarodno mrežo na področju distribucije sadja in zelenjave.

Opis delovnega mesta

V naš kolektiv vabimo:

Referent za podporo spletnim kupcem (m/ž).

Ključne naloge bodo:
- tehnična in vsebinska podpora strankam pri spletni prodaji
- svetovanje in komunikacija z vnaprej definiranimi kupci
- sprejemanje naročil, pospeševanje in prodaja blaga
- javljanje in pravilno ukrepanje v primeru ugotovljenih napak in odstopanj
- sprejemanje in vnašanje reklamacij

- zaključeno V. stopnja izobrazbe poslovodske, ekonomske ali druge smeri
- osebo, ki ima dobro razvite komunikacijske sposobnosti
- pozitivno naravnano osebo, katero spremlja veselje do dela z ljudmi
- sposobnost aktivnega poslušanja in slišanja stranke

Vse, ki ste se v oglasu prepoznali in bi svojo karierno pot želeli razviti v našem podjetju, vabimo, da nam pošljete svoje prijave vključno z življenjepisom. Nepopolnih prijav ne bomo obravnavali.

Vaše prijave pričakujemo preko portala Deloglasnik.

V. stopnja – zaključeno gimnazijsko, srednje poklicno – tehniško izobraževanje

- ponujamo vam delo v dinamičnem kolektivu z možnostjo osebne rasti ter poklicnega napredovanja
- delovno razmerje se sklepa za določen čas, z možnostjo podaljšanja po uspešno opravljeni poskusni dobi

Vrsta zaposlitve:

Določen čas

Druge informacije

Kategorije:

Prodaja (Trgovina)

Kraj dela:

Osrednjeslovenska