Deloglasnik - Telefonski tržnik (m/ž) - Ljubljana - EKSPEKTA, pravno-finančne storitve, d.o.o.
Pošlji prijatelju

Telefonski tržnik (m/ž)

Ljubljana

Rok za prijavo:

  • EKSPEKTA, pravno-finančne storitve, d.o.o.

Opis delovnega mesta

iščemo telefonskega tržnika (m/ž).

Naloge in odgovornosti:
- telefonsko trženje pravno-finančnih storitev B2B.

Kraj zaposlitve Ljubljana, Dunajska cesta 63.

Pogoji

Pričakujemo:
- vsaj V. stopnja izobrazbe, zaželeno diploma s področja ekonomije ali prava
- znanje tujih jezikov – angleščina, zaželeno tudi znanje drugih jezikov (nemščina, hrvaščina, srbščina…)
- znanje uporabe paketa MS Office, Outlook ter spletnih brskalnikov
- veselje do dela s telefonom
- komunikativnost, vztrajnost, odločnost
- zaželene so izkušnje na področju telefonskega trženja

Pomembno je, da si kandidat/ka tako želi novih znanj, je učljiv/a, brez težav sprejema navodila in nasvete, se zna vključiti v sistem, sledi zastavljenim ciljem in je pripravljen/a na dolgoročno sodelovanje.

Prijave s CV nam posredujte do 19. 12. 2021 preko portala Deloglasnik.

Veselimo se vaših prijav!

V. stopnja – zaključeno gimnazijsko, srednje poklicno – tehniško izobraževanje

Spretnosti:

Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet

- redno delovno razmerje s poizkusno dobo (možna zaposlitev preko študentskega servisa)
- usposabljanje pod vodstvom izkušenih mentorjev
- stimulativno nagrajevanje
- prijetno in spodbujajoče delovno okolje

Vrsta zaposlitve:

Določen čas, Nedoločen čas, Študentsko delo

Druge informacije

Kategorije:

Prodaja (Trgovina)

Kraj dela:

Osrednjeslovenska