Deloglasnik - Mojster servisne delavnice (m/ž) - Ljubljana - JAVNO PODJETJE VODOVOD KANALIZACIJA SNAGA d.o.o.
Pošlji prijatelju

Mojster servisne delavnice (m/ž)

Ljubljana

Rok za prijavo:

  • JAVNO PODJETJE VODOVOD KANALIZACIJA SNAGA d.o.o.

Opis delovnega mesta

Delo obsega opravljanje del v papirni delavnici:
- ročna izdelava papirja različnih velikosti in gramatur iz invazivnih rastlin
- razvoj in izdelava papirnih izdelkov in izdelkov iz invazivnih rastlin
- skrb za papirno delavnico
- vodenje evidenc masnih tokov in porabe resursov
- vodenje delavnic za občane
- skrb za material in spremljanje zalog potrebnega materiala
- izobraževanja na temo izdelave papirja
- druga dela po nalogu nadrejenega

- od kandidata pričakujemo komunikativnost in samoiniciativnost

Vaše pisne prijave z dokazili pošljite preko linka za prijavo.

V. stopnja – zaključeno gimnazijsko, srednje poklicno – tehniško izobraževanje

Delovne izkušnje (v letih):

1

Kaj vam ponujamo

- določen čas oz. za čas trajanja projekta Applause

Vrsta zaposlitve:

Določen čas

Druge informacije