Deloglasnik - Strokovni sodelavec za obračun (m/ž) - Maribor - Energija plus d.o.o.
Pošlji prijatelju

Strokovni sodelavec za obračun (m/ž)

Maribor

Rok za prijavo:

  • Energija plus d.o.o.

Najpomembnejše dejavnosti družbe Energija plus d.o.o. so nakup in prodaja energentov (električne energije, zemeljskega plina), proizvodnja in prodaja toplotne energije ter financiranje energetskih prihrankov skozi energetsko pogodbeništvo in v okviru javno zasebnih partnerstev. Svoje storitve in blago ponujamo na slovenskem trgu v vseh segmentih tako velikim poslovnim sistemom kakor tudi gospodinjstvom.

Opis delovnega mesta

V podjetju iščemo samostojno in odgovorno osebo na delovnem mestu:

Strokovni sodelavec za obračun (m/ž).

Kaj bodo tvoje naloge:
- podpora in skrb za nemoteno izvajanje procesa obračuna
- priprava podatkov (priloge A, meritve, pogodbe, popusti, …) in uvoz podatkov
- usklajevanje uvoženih podatkov z obstoječimi programskimi strukturami in odprava neskladij
- izvajanje masovnih obdelav
- posredovanje/svetovanje pri odpravljanju matičnih napak in odprava napak v obračunu
- nadzor nad obdelanimi podatki ter posredovanje podatkov zunanjim institucijam
- analiza napak in optimizacija procesa dela
- sodelovanje s sistemskimi operaterji pri zahtevnih reklamacijah in popravkih
- izdelava internih in eksternih poročil iz področja obračuna
- sodelovanje z drugimi službami
- izdelava končnih poročil
- druga dela in naloge po nalogu nadrejenega v okviru delovnega mesta

Pogoji

- zaključeno VII. ali VI./2 stopnjo izobrazbe
- najmanj 3 leta delovnih izkušenj na podobnih ali enakih delovnih mestih
- znanje angleškega jezika
- poznavanje programov Microsoft Office za zahtevne uporabnike
- sistemsko razmišljanje in analitično delovanje
- sposobnost samostojnega dela in skupinskega sodelovanja
- natančnost, vztrajnost, zanesljivost in odgovornost pri svojem delu
- samoiniciativnost, ciljna usmerjenost in timski duh
- poznavanje področja zakonodaje s področja energetike in stanovanjske zakonodaje
- zaželeno poznavanje informacijskega sistema SAP
- zaželena izobrazba tehnične smeri

Vabimo vas, da nam ponudbo z življenjepisom posredujete preko portala Deloglasnik.

Prijave pričakujemo do 24.09.2020.

VI/2. visokošolski strokovni programi /1. bolonjska stopnja, VII. univerzitetni programi / 2. bolonjska stopnja

Delovne izkušnje (v letih):

3

Jeziki:

Angleški (osnovno)

Spretnosti:

Word, Excel, Power Point, Outlook

- pogodbo o zaposlitvi za nedoločen čas s poskusnim delom 6 mesecev
- zaposlitev za polni delovni čas 40 ur/teden
- zanimive in razgibane delovne naloge, dinamično delovno okolje in nove izzive
- možnost dodatnega izobraževanja

Vrsta zaposlitve:

Nedoločen čas

Druge informacije

Kraj dela:

Podravska