Deloglasnik - Samostojni strokovni sodelavec (m/ž) - Ljubljana - Mercator d.d.
Pošlji prijatelju

Samostojni strokovni sodelavec (m/ž)

Ljubljana

Rok za prijavo:

  • Mercator d.d.

Opis delovnega mesta

K sodelovanju vabimo novega sodelavca za delo na delovnem mestu:

Samostojni strokovni sodelavec (m/ž) v Sektorju upravljanje blagovnih skupin in nabave.

Ključne odgovornosti in opis delovnih nalog:
- sodelovanje pri ustvarjanju izdelkov trgovske znamke, od ideje do izvedbe
- sistematično načrtovanje, organiziranje, vodenje in nadzor statusa projektov
- odgovornost za natančnost in točnost izvedbe dela ter sprotno razreševanje strokovnih nalog na področju, ki ga pokrivate
- usklajevanje dela internih in zunanjih strokovnih sodelavcev
- svetovanje pri poslovnih odločitvah na področju, ki ga pokrivate
- sodelovanje pri načrtovanju poslovne strategije v skladu s poslovnim načrtom delodajalca
- priprava, samostojno ali v okviru projektne skupine, zahtevnejših strokovnih analiz, poročil in načrtov za področje, ki ga pokrivate in so potrebne za sprejemanje pomembnejših poslovnih odločitev
- posredovanje poslovnih informacij nadrejenim delavcem

Pogoji

Od kandidatov pričakujemo:
- VII. stopnjo izobrazbe
- večopravilnost, samoiniciativnost, natančnost in pozitiven pristop
- ciljno usmerjenost, iznajdljivost in vztrajnost
- ustvarjalno razmišljanje in iskanje rešitev
- sposobnost opazovanja, radovednost in združevanje številnih informacij v smiselne celote
- veselje do dela v timu in sposobnost samostojnega dela
- prevzemanje odgovornosti in spoštovanje rokov
- dobre komunikacijske in analitične sposobnosti
- poznavanje blagovnega poslovanja je prednost
- dobro poznavanje orodij Excel, MS PowerPoint in Word
- znanje angleškega in hrvaškega jezika (ustno in pisno)

Vsi kandidati, ki se bodo uvrstili v ožji izbor, bodo opravljali psihološko testiranje.

Prijavite se preko povezave za prijavo.

Prijave pričakujemo do 20.04.2021, obravnavali jih bomo z najvišjo stopnjo diskretnosti.

Strokovna izobrazba:

VII. univerzitetni programi / 2. bolonjska stopnja

Jeziki:

Angleški (osnovno), Hrvaški (osnovno)

Spretnosti:

Word, Excel, Power Point

Kot samostojnega strokovnega sodelavca vas čakajo številne prednosti:
- čaka vas zanimivo in razgibano delo pri največjem delodajalcu v Sloveniji
- v delo vas bodo uvajali izkušeni sodelavci
- skrbeli bomo za vaš strokovni razvoj in pridobivanje novih znanj
- za vas bomo plačevali dodatno kolektivno pokojninsko zavarovanje, poleg tega pa vam nudimo tudi druge ugodnosti
- čaka vas priložnost, da ustvarite svojo lastno zgodbo o uspešni karierni poti

Z izbranim kandidatom bomo sklenili delovno razmerje za nedoločen čas, s 6-mesečnim poskusnim delom.

Vrsta zaposlitve:

Nedoločen čas

Druge informacije