Deloglasnik - Vodja pisarne (m/ž) - Ljubljana - BP Vision d.o.o.
Pošlji prijatelju

Vodja pisarne (m/ž)

Ljubljana

Rok za prijavo:

BP VISION d.o.o., kadrovski inženiring, jasne kadrovske rešitve.

Delujemo kot zunanja kadrovska služba na področju kadrovanja, delovno pravnem področju, izdelavi internih aktov, plačnih sistemov in nagrajevanja ter vrednotenja delovnih mest.

Opis delovnega mesta

Za poslovno stranko ATEU d.o.o., Ljubljana, uveljavljeno na področju upravnih postopkov v gradbeništvu, pregledov nepremičnin, cenitev nepremičnin, vodenja gradbenih projektov in sodnega izvedenstva v Sloveniji, zaradi povečanja poslov iščemo nove sodelavce, trenutno najbolj aktualno pa je delovno mesto:

Vodja pisarne (m/ž).

Naloge in odgovornosti
- vodenje in opravljanje organizacijskih ter postopkovnih nalog za tim arhitektov
- urejanje (osebno in po telefonu) postopkovne problematike z javnim in zasebnim sektorjem
- spremljanje projektov z vidika postopkov in rokov izvedbe
- samostojno planiranje svojega dela in dela sodelavcev
- usklajevanje in sprotno poročanje glede dnevnih, tedenski in mesečnih aktivnosti na projektih
- pridobivanje podatkov iz uradnih evidenc in arhivskih podatkov
- arhiviranje gradiva
- opravljanje drugih del in nalog po dnevnih in tedenskih zadolžitvah

Pogoji

Zahtevana izobrazba
- VI ali VII.stopnja izobrazbe.

Izobrazba:
- družboslovna ali tehnična smer, zaželjen izpit iz ZUPa

Od kandidata pričakujemo:
- najmanj 3 leta delovnih izkušenj
- aktivno znanje angleškega jezika (govorno in pisno), zaželjeno znanje hrvaškega jezika
- napredno računalniško znanje (Microsoft Office, Asana ali drugi programi za projektno vodenje…)
- izpit za avto B kategorije
- sposobnost samoorganizacije in organizacije procesov ter sodelavcev
- natančnost, vztrajnost, inovativnost in delavnost
- komunikativnost, samoiniciativnost in odgovornost
- prijaznost in potrpežljivost
- sposobnost sprejemanja odločitev
- urejenost
- poznavanje Zakona o upravnih postopkih (ZUP)
- pripravljenost za sodelovanje in delo v timu

Strokovnjaki za vodenje pisarne z znanjem ZUP dobrodošli v usklajenem timu z veliko ustvarjalne energije.

Vaše prijave z življenjepisom pričakujemo preko portala Deloglasnik.

VI/1. višješolski strokovni program, VI/2. visokošolski strokovni programi /1. bolonjska stopnja, VII. univerzitetni programi / 2. bolonjska stopnja

Delovne izkušnje (v letih):

3

Jeziki:

Angleški (napredno)

Vozniško dovoljenje:

B

Spretnosti:

Word, Excel, Power Point, Outlook

Kaj vam ponujamo

- delo v inovativnem okolju in s fleksibilnim timom
- funkcionalna usposabljanja in izobraževanja
- programe zdravja na delovnem mestu
- delo v kolektivu, ki nagrajuje osebno rast in motivira zaposlene
- polni delovni čas, nedoločen čas, 6 mesečno poskusno delo
- mesečno plačilo po dogovoru

Vrsta zaposlitve:

Nedoločen čas

Druge informacije