Deloglasnik - Ključavničar - Vzdrževalec (m/ž) - Kresnice pri Litiji - ATAMA AGENCIJA ZA ZAPOSLOVANJE, D.O.O., LJUBLJANA
Pošlji prijatelju

Ključavničar - Vzdrževalec (m/ž)

Kresnice pri Litiji

Rok za prijavo:

  • ATAMA AGENCIJA ZA ZAPOSLOVANJE, D.O.O., LJUBLJANA
  • Naslov: SLOVENSKA CESTA 55 C, Ljubljana

Atama je prva slovenska agencija za zaposlovanje. Naši največji odliki sta strokovnost in pristen človeški stik. Ker verjamemo, da je komunikacija ključ do dobrih odnosov, se lahko pohvalimo z več kot 20-letno tradicijo delovanja brez delovno-pravnega spora. Tu smo, da vam prisluhnemo ter vam svetujemo.

Opis delovnega mesta

Za našega naročnika, ugledno slovensko podjetje, iščemo: Ključavničarja - Vzdrževalca (m/ž) za opravljanje enoizmenskega dela v Kresnicah.

Naloge in odgovornosti:
- branje načrtov in izdelava izdelkov po projektu (varjenje)
- vzdrževanje strojev in naprav na separaciji, pralnici, žičnici, hidrarni, kamnolomu, peči, mlinica in vzdrževanje TGM
- druga dela po navodilih nadrejenega

Pogoji

- izobrazba smeri ključavničar, strugar, orodjar
- vsaj dve leti izkušenj na podobnem delovnem mestu
- natančnost in zanesljivost
- izpit B kategorije
- sposobnost dela na višini

Vaše prijave z življenjepisom pričakujemo preko portala Deloglasnik do 20.03.2020.

Za vse informacije smo vam na voljo na številki: 01 230 08 61 (Anja).

IV. stopnja – srednje poklicno izobraževanje (3 letno), V. stopnja – zaključeno gimnazijsko, srednje poklicno – tehniško izobraževanje

Delovne izkušnje (v letih):

2

Vozniško dovoljenje:

B

Kaj vam ponujamo

- možnost dolgoročne zaposlitve
- enoizmensko delo
- možnost nastanitve v bližini delovnega mesta
- polni delovni čas
- poskusno delo 3 mesece

Vrsta zaposlitve:

Nedoločen čas

Druge informacije

Kraj dela:

Zasavska