Deloglasnik - Vodja izmene v proizvodnji (m/ž) - Grosuplje - ATAMA AGENCIJA ZA ZAPOSLOVANJE, D.O.O., LJUBLJANA
Pošlji prijatelju

Vodja izmene v proizvodnji (m/ž)

Grosuplje

Rok za prijavo:

  • ATAMA AGENCIJA ZA ZAPOSLOVANJE, D.O.O., LJUBLJANA
  • Naslov: SLOVENSKA CESTA 55 C, Ljubljana

Atama je prva slovenska agencija za zaposlovanje. Naši največji odliki sta strokovnost in pristen človeški stik. Ker verjamemo, da je komunikacija ključ do dobrih odnosov, se lahko pohvalimo z več kot 20-letno tradicijo delovanja brez delovno-pravnega spora. Tu smo, da vam prisluhnemo ter vam svetujemo.

Opis delovnega mesta

Napredno in inovativno slovensko podjetje s proizvodnjo živilskih izdelkov zaposli: Vodjo izmene v proizvodnji (m/ž).

Naloge in odgovornosti:
- organiziranje in vodenje dela v izmeni (vodenje skupine do cca 30 delavcev v izmeni)
- razporejanje delavcev v izmeni
- usposabljanje delavcev za delo
- spremljanje evidence delovnega časa
- spremljanje normativov porabe surov in porabe izdelavnega časa
- motiviranje in ocenjevanje delavcev pri delu
- skrb za red in čistočo v proizvodnji (dnevno preverjanje izvajanja predpisanih postopkov)
- skrb za izvajanje predpisanih postopkov HACCP sistema v proizvodnih procesih in predpisanih postopkov
- uveljavljenih standardov kakovosti (IFS)
- izvajanje nadzora poteka celotnega procesa in skrb za zagotavljanje ustrezne kvalitete izdelkov
- predlaganje tehnoloških in organizacijskih izboljšav za izvajanje posameznih proizvodnih procesov
- nadzor nad uporabo osebnih zaščitnih sredstev in izvajanje drugih predpisanih ukrepov za zagotavljanje varnega dela, ter opravljanje drugih sorodnih nalog po nalogu nadrejenega

- najmanj srednješolsko izobrazbo živilske ali druge ustrezne smeri
- poznavanje paketa Ms Office (poudarek na Excelu)
- sposobnost delegiranja nalog, organiziranost, sposobnost vodenja sodelavcev
- dobro razvite komunikacijske sposobnosti
- natančnost, točnost, visoka stopnja odgovornosti in zanesljivosti
- samoiniciativnost, prilagajanje in implementiranje sprememb

Vaše prijave z življenjepisom pričakujemo do 20.03.2019 preko portala Deloglasnik.

Za več informacij lahko pokličete na +386 (1) 2300 861 Anja.

IV. stopnja – srednje poklicno izobraževanje (3 letno), V. stopnja – zaključeno gimnazijsko, srednje poklicno – tehniško izobraževanje

Delovne izkušnje (v letih):

4-5

Spretnosti:

Word, Excel, Power Point, Outlook

- pogodba za določen ali nedoločen čas s poskusno dobo treh mesecev
- delo poteka od nedelje do petka, presežne ure se koristijo v obliki prostih dni
- polni delovni čas v treh izmenah; dopoldanska izmena: 5:00 – 21:00, popoldanska: 13:00 - 21.00, nočna: 21:00 - 3:00
- dodatki na delovno uspešnost; 10% na količino del, 20% na kakovost del, napredovalni razred od 0% do 20%
- dodatki na pogoje dela; 100% na nedeljsko delo, 75% na nočno delo, 10% na popoldansko delo,
- neto plača z dodatki: cca 1.300 - 1600 EUR neto plus povračilo stroškov prehrane in prevoza
- spodbujajo se spoštljivi in dobri delovni odnosi
- veliko bonitet, ki jih nudi podjetje za ohranjanje zdravja in zadovoljstva na delovnem mestu...
- polni delovni čas
- poskusno delo 3 mesece

Vrsta zaposlitve:

Določen čas

Druge informacije