Deloglasnik - Delavec v proizvodnji betonskih izdelkov (m/ž) - Lukovica pri Domžalah - Atama agencija za zaposlovanje, d.o.o.
Pošlji prijatelju

Delavec v proizvodnji betonskih izdelkov (m/ž)

Lukovica pri Domžalah

Rok za prijavo:

  • Atama agencija za zaposlovanje, d.o.o.

Atama je prva slovenska agencija za zaposlovanje. Naši največji odliki sta strokovnost in pristen človeški stik. Ker verjamemo, da je komunikacija ključ do dobrih odnosov, se lahko pohvalimo z več kot 20-letno tradicijo delovanja brez delovno-pravnega spora. Tu smo, da vam prisluhnemo ter vam svetujemo.

Opis delovnega mesta

Za uspešno slovensko podjetje iščemo osebo, ki bo pomagala pri izdelovanju betonskih izdelkov.

Delodajalec bo poskrbel za ustrezno uvajanje na delovno mesto, zato so kakršnekoli izkušnje na tem področju prednost in ne pogoj.

Pogoji

- pozitiven odnos do dela
- izpit B kategorije
- dobra fizična kondicija
- delovne izkušnje v gradbeništvu so prednost

Vaše prijave pričakujemo preko portala Deloglasnik.

Vozniško dovoljenje:

B

Kaj vam ponujamo

- zaposlitev za določen čas z možnostjo podaljšanja
- temeljito uvajanje na delovno mesto
- delo v prijetnem kolektivu
- eno-izmenski delavnik od ponedeljka do petka, občasno sobote

Vrsta zaposlitve:

Določen čas

Druge informacije