Deloglasnik - Operater linije in sestava senčil (m/ž) - Dob pri Domžalah - Roltek d.o.o.
Pošlji prijatelju

Operater linije in sestava senčil (m/ž)

Dob pri Domžalah

Rok za prijavo:

  • Roltek d.o.o.

Slovensko, dinamično in stabilno podjetje Roltek je vodilni proizvajalec senčil z lastno proizvodnjo le teh v Sloveniji. Ekskluzivno izdelujemo proizvode za tržišča v Sloveniji, Avstriji, Italiji, na Hrvaškem in ostalih državah.

Opis delovnega mesta

Iščemo pozitivnega, pridnega in organiziranega kandidata za delo v dinamični proizvodnji, ki je iznajdljiv, ima dobre ročne spretnosti in veselje do dela v urejenem, čistem okolju.

Vaše glavne delovne naloge:
- sestavljanje senčil z ročnim orodjem
- razrez profilov
- poznavanje tehnične dokumentacije
- urejeno, posortirano in čisto del. mesto

Pogoji

- ročne spretnosti
- smisel za tehnična opravila
- vešči pri uporabi ročnega el. orodja
- končana poklicna ali srednja šola
- zanesljivost, odgovornost in natančnost pri svojem delu

Če se v profilu prepoznate, se prijavite in postanite del Rolteka.

Vaše prijave pričakujemo preko portala Deloglasnik.

Kaj vam ponujamo

- začetno uvajanje in mentorstvo
- moderniziran proizvodni proces ter dinamično delo
- urejeno delovno okolje
- redno in stimulativno plačilo za opravljeno delo
- prijeten kolektiv

Vrsta zaposlitve:

Določen čas, Nedoločen čas

Druge informacije