Deloglasnik - Tehnolog (m/ž) - Podgrad - Izoterm Plama d.o.o.
Pošlji prijatelju

Tehnolog (m/ž)

Podgrad

Rok za prijavo:

  • Izoterm Plama d.o.o.

Izoterm Plama smo podjetje s 50-letno tradicijo. Ukvarjamo se z izdelovanjem toplotno in zvočno izolacijskih materialov ter izdelkov za pakiranje iz penjenega polietilena. Smo uspešno in inovativno podjetje, prisotni smo na trgih Evrope.

Naš uspeh temelji na zaposlenih z različnimi znanji, ki so naklonjeni novim izzivom. Na inovativnih in kreativnih posameznikih, ki znajo svoje znanje izkoristiti tako za rast družbe kot tudi za osebno rast. Na kolektivnem duhu in timskem delu, ki povezuje 60 zaposlenih v podjetju.

Opis delovnega mesta

Iščemo Tehnologa (m/ž), ki ga/jo odlikuje motivacija, inovativnost, organiziranost, odgovornost in strokovnost.

Pogoji

Od kandidata pričakujemo:
- višjo ali visoko izobrazbo kemijske ali druge tehnične smeri
- aktivno znanje vsaj enega svetovnega jezika (angleščina, italijanščina, nemščina)
- zelo dobro poznavanje standardov kakovosti (ISO 9001 in 14001) in metod vitke proizvodnje
- predvsem pa pričakujemo sposobnost timskega dela in korektnost v odnosih, kajti to je vrednota, ki jo kot podjetje cenimo in gojimo

Prijave na delovno mesto sprejemamo preko portala Deloglasnik.

VI/1. višješolski strokovni program, VI/2. visokošolski strokovni programi /1. bolonjska stopnja

Jeziki:

Angleški (napredno), Italijanski (napredno), Nemški (napredno)

- ponujamo zaposlitev za nedoločen čas s poskusno dobo, stimulativno plačilo in strokovno izpopolnjevanje, možnost osebne rasti

Vrsta zaposlitve:

Nedoločen čas

Druge informacije