Deloglasnik - Delavec v proizvodnji (m/ž) - Radovljica, Ljubljana - Atama agencija za zaposlovanje, d.o.o.
Pošlji prijatelju

Delavec v proizvodnji (m/ž)

Radovljica, Ljubljana

Rok za prijavo:

  • Atama agencija za zaposlovanje, d.o.o.

Atama je prva slovenska agencija za zaposlovanje. Naši največji odliki sta strokovnost in pristen človeški stik. Ker verjamemo, da je komunikacija ključ do dobrih odnosov, se lahko pohvalimo z več kot 20-letno tradicijo delovanja brez delovno-pravnega spora. Tu smo, da vam prisluhnemo ter vam svetujemo.

Opis delovnega mesta

Proizvodno podjetje z dolgoletno tradicijo, ki deluje na področju avtomobilske industrije, medicine in proizvodnih električnih aparatov, v svoj kolektiv vabi več kandidatov za delo v proizvodnji.

Delovne naloge na enem delovnem mestu:
- delo za strojem
- sestavljanje izdelkov
- kontrola ter merjenje kosov.

Delovne naloge pri drugem delovnem mestu:
- prebiranje kosov
- pakiranje kosov ter izdelkov
- izpolnjevanje dokumentacije

Pogoji

- pogoj je lastni prevoz
- zaželene so izkušnje iz proizvodnje
- osebnostne značilnosti kandidata: natančnost, marljivost in zanesljivost
- pri delu je potrebna natančnost in ročne spretnosti

Vaše prijave pričakujemo preko portala Deloglasnik.

- nudimo delo v urejenem kolektivu pri uspešnem podjetju, ki deluje znotraj mednarodnih nivojev
- prva pogodba bo sklenjena za določen čas, vendar iščemo kandidate za dolgoročno zaposlitev
- poleg osnovne plače se izplačajo tudi dodatki: 10% popoldansko delo, 50% nočno delo, 0,5% na skupno delovno dobo...
- prevoz je plačan po kilometrini (0,18€/km)
- topla malica je zagotovljena

Vrsta zaposlitve:

Določen čas

Druge informacije