Deloglasnik - Tehnolog v proizvodnji stiskalnice (m/ž) - Lipnica - Iskra Mehanizmi, d.o.o.
Pošlji prijatelju

Tehnolog v proizvodnji stiskalnice (m/ž)

Lipnica

Rok za prijavo:

  • Iskra Mehanizmi, d.o.o.

Smo podjetje s 60-letnimi izkušnjami na področjih finomehanike, elektromehanike in elektronike, z lastnim razvojem in trženjem zahtevnih sistemov, izdelkov in tehnologij, v celoti usmerjeno v izvoz.

Naše ambiciozne načrte podpirajo standardi kakovosti in proces nenehnih izboljšav, predvsem pa motivirani, sposobni in prizadevni sodelavci. Smo prvo slovensko podjetje, ki je za svoja prizadevanja na področju izobraževanja in razvoja zaposlenih prejelo mednarodni naziv »VLAGATELJI V LJUDI«.

Družba šteje 600 sodelavcev.

Ponujamo vam možnost, da skupaj z nami uresničite svoje poklicne ambicije.

Opis delovnega mesta

K sodelovanju vabimo:

Tehnolog v proizvodnji stiskalnice (m/ž).

Opis del in nalog:
- načrtovanje in uvajanje tehnoloških postopkov štancanih delov in globokega vleka
- izdelava tehnološke dokumentacije
- zagotavljanje nemotene proizvodnje in izboljševanje
- nadzor na stabilnostjo proizvodnega procesa
- spremljanje procesnih parametrov
- pomoč pri sproščanju orodji
- nastavljanje orodji
- mentorstvo
- druga dela po navodilih nadrejenega

Pogoji

Pogoji za zasedbo delovnega mesta:
- pričakujemo V. – VII. stopnjo izobrazbe tehnične smeri
- vsaj dve leti izkušenj na področju delovnega mesta tehnolog (zaželeno znanje iz štanc)
- poznavanje zahtev avtomobilske industrije (FMEA, APQP, MSA, PPAP, SPC)
- aktivno znanje enega tujega jezika (angleščina, nemščina)
- ambicije vodenja manjših skupin

Osebnostne lastnosti:
- sposobnost presojanja in odločanja
- kritično in analitično razmišljanje
- pisno in ustno komuniciranje ter sposobnost izražanja

Prednost imajo kandidati, ki imajo:
- poznavanje procesa štancanja in prihajajo z avtomobilske industrije
- poznavanje programa SAP

Iščemo kandidata, ki ima zelo izraženo afiniteto do dela, ki je fleksibilen, proaktiven, zanesljiv in zmožen dela v timu.

Delovno mesto je prosto na lokaciji v Lipnici in v letu 2021 na Brniku.

Cenimo samostojnost, komunikativnost, samoiniciativnost, pripravljenost za timsko delo, zanesljivost, ažurnost ter željo po pridobivanju novih znanj in srečevanju z novimi izzivi.

Vabimo Vas, da se nam pridružite.

Prijavo s kratkim življenjepisom in opisom izkušenj pošljite preko portala Deloglasnik, najkasneje do 05.12.2020.

V. stopnja – zaključeno gimnazijsko, srednje poklicno – tehniško izobraževanje, VI/1. višješolski strokovni program, VI/2. visokošolski strokovni programi /1. bolonjska stopnja, VII. univerzitetni programi / 2. bolonjska stopnja

Delovne izkušnje (v letih):

2

Jeziki:

Angleški (napredno), Nemški (napredno)

Kaj vam ponujamo

- dvoizmensko delo
- delo na naprednih projektih
- dolgoročno zaposlitev
- priložnost za osebni in karierni razvoj
- sodelovanje s tujimi partnerji

Vrsta zaposlitve:

Določen čas, Nedoločen čas

Druge informacije

Kraj dela:

Gorenjska