Deloglasnik - Inženir načrtovanja (m/ž) - Koper - Ak Automotive d.o.o.
Pošlji prijatelju

Inženir načrtovanja (m/ž)

Koper

Rok za prijavo:

  • Ak Automotive d.o.o.
  • Naslov: Cesta Marežganskega upora 2, 6000 Koper

JEZIK:

Obiščite nas na spletni strani.

Kraj dela: Koper

Opis delovnega mesta

  • Razumevanje projektnih specifikacij in razvoj časovnih razporedov ter proračunov, ki jim ustrezajo
  • Opazovanje obstoječih procesov, analiza uspešnosti zaposlenih in ustrezno odpravljanje pomanjkljivosti
  • Spremljanje in spremljanje napredka projekta ter pisanje poročil
  • Udeležba in razporejanje sestankov po potrebi
  • Prenos nalog in zagotavljanje povratnih informacij delavcev
  • Razumevanje in izpolnjevanje vseh pogodbenih zahtev
  • Komuniciranje z menedžerji, nadzorniki in ostalo ekipo
  • Analiza tehničnih risb in zagotavljanje materiala in ocen stroškov
  • Zagotavljanje, da se vsi projekti zaključijo pravočasno in v okviru proračuna

Pričakujemo:

  • Diploma inženirja ali podobno
  • Izkušnje s programsko opremo za 3D modeliranje
  • Usposobljenost za MS Office
  • Spretnosti načrtovanja in vodenja projektov
  • Močne večopravilne sposobnosti
  • Močne analitične, kritične in logične sposobnosti razmišljanja
  • Dobro razumevanje varnostnih protokolov

Ponudba dela:

  • dobre pogoje dela in dobre medsebojne odnose v prijetnem kolektivu
  • zaposlitev za nedoločen čas s 3 mesečnim poskusnim delom
  • redno in stimulativno plačilo
  • enoizmensko delo

Pošljite življenjepis v angleščini, slovenščini ali nemščini, preko portala Deloglasnik.

LANGUAGE:

Visit our website.

Planning Engineer

Place of work: Koper

Responsibilities

  • Understanding project specifications and developing time schedules and budgets that meet them
  • Observing existing processes, analyzing staff performance, and addressing deficiencies accordingly
  • Monitoring and tracking project progress and writing up reports
  • Attending and scheduling meetings as required
  • Delegating tasks and ensuring workers receive feedback
  • Understanding and meeting all contract requirements
  • Communicating with managers, supervisors, and the rest of the team
  • Analyzing technical drawings and providing material and cost estimates
  • Ensuring all projects are completed on time and within budgets

General Qualifications:

  • Degree in Engineering or similar
  • Experience with 3D modeling software.
  • Proficiency in MS Office
  • Planning and project management skills
  • Strong multitasking abilities
  • Strong analytical, critical, and logical thinking skills
  • A sound understanding of safety protocols
  • Ability to focus under pressure and meet deadlines

The job offers:

  • Good working conditions and good mutual relations in a pleasant team
  • employment for an indefinite period with a 3-month probationary period
  • regular and incentive payment
  • one-shift work

Send your CV in english, slovenian or german, via Deloglasnik.