Deloglasnik - Samostojni tehnolog proizvodnje (m/ž) - Logatec - Mercator-Emba, d.d.
Pošlji prijatelju

Samostojni tehnolog proizvodnje (m/ž)

Logatec

Rok za prijavo:

  • Mercator-Emba, d.d.

Opis delovnega mesta

Mercator-Emba, d.d. vabi k sodelovanju osebe s pozitivno energijo, ki jih veseli delo na področju tehnoloških procesov v živilski proizvodnji ter delo z ljudmi.

Operativne naloge:
- izdelovanje in obvladovanje tehnično-tehnološke dokumentacije in dokumentov potrebnih za razpis delovnega naloga ter poročil
- izvajanje nadzora nad izvajanjem tehnološkega procesa in tehnoloških postopkov ter kakovosti izdelkov
- reševanje neskladnosti procesa, analiziranje in izdelava predlogov ukrepov
- izvajanje internih usposabljanj in izobraževanj proizvodnih delavcev za zagotavljanje izvajanja sistema varnosti živil in dobre proizvodne prakse v procesu proizvodnje, notranjega transporta in skladiščenja
- sodelovanje v HACCP timu, v razvojnem timu področja dela in pri uvajanju novih izdelkov in tehnoloških postopkov
- sodelovanje pri načrtovanju investicij v tehnologijo

Vodstvene naloge:
- vodenje delavcev po posameznih linijah ter spremljanje njihove učinkovitosti

Pogoji

Od kandidata pričakujemo:
- VI. ali VII. stopnjo izobrazbe živilske smeri (živilska tehnologija)
- osebo, ki ima že nekajletne izkušnje z delom tehnologa v proizvodnji
- dobro znanje angleškega jezika
- osebo s pozitivno energijo, ki ji delo v proizvodnji predstavlja izziv, veselje in zadovoljstvo, ki rada komunicira z ljudmi ter ima zmožnost vzpostavljanja pozitivnih medosebnih odnosov

Če se želite pridružiti naši ekipi in izpolnjujete navedene pogoje, vas vabimo, da svoje prijave pošljete najkasneje do 03.11.2021 preko portala Deloglasnik.

VI/1. višješolski strokovni program, VI/2. visokošolski strokovni programi /1. bolonjska stopnja, VII. univerzitetni programi / 2. bolonjska stopnja

Delovne izkušnje (v letih):

1-3

Jeziki:

Angleški (osnovno)

Kaj vam ponujamo

- zaposlitev za določen čas
- možnost dolgoročnega sodelovanja tj. sklenitev pogodbe za nedoločen čas po preteku 1 leta
- možnost napredovanja v okviru delovnega mesta ter nagrajevanje delovne uspešnosti
- urejeno in kreativno delovno okolje
- polni delovni čas
- poskusno delo 6 mesecev

Vrsta zaposlitve:

Določen čas, Nedoločen čas

Druge informacije