Deloglasnik - Proizvodni delavec (m/ž) - Laško - Manpower d.o.o.
Pošlji prijatelju

Proizvodni delavec (m/ž)

Laško

Rok za prijavo:

  • Manpower d.o.o.
  • Naslov: Vodovodna cesta 101, 1000 Ljubljana

Za našega naročnika, priznano mednarodno podjetje, iščemo vestne in ročno spretne posameznike za:

Opis delovnega mesta:

  • Delo pri kadi
  • Delo pri površinski zaščiti trakov
  • Dela na stroju
  • Dela pri embaliranju in klasiranju trakov
  • Izdelava izdelkov
  • Embaliranje premazov
  • Izvajanje avto kontrole

Pričakujemo:

  • Pripravljenost na delo v dveh, občasno treh izmenah
  • Samostojnost in natančnost pri delu
  • Ročne spretnosti
  • Vestnost, veselje do dela, pridnost in odgovornost

Nudimo:

  • Možnost dolgoročnega sodelovanja
  • Delo v prijetnem kolektivu
  • Povračilo potnih stroškov
  • Stimulacije

Vaše prijave z življenjepisom pošljite preko portala Deloglasnik, najkasneje do 23.12.2022.

Za več informacij pokličite 030 459 792.

Več informacij na www.manpower.si

Hitra prijava
Pošlji prijatelju Tiskanje

PRIMERJAJTE SVOJO PLAČO

Povprečna plača v kategoriji
Proizvodnja in obrtne storitve zneski 1,411.50 EUR.

Želite izvedeti, kakšna je plača za željeno delovno mesto glede na vaše kvalifikacije?

Da, zanima me